Apie

„Aukštoji Smeltė“ II etapas, tai naujausias būsto projektas Klaipėdoje, Priegliaus g. 4, kuriame galite įsigyti butus už bene patraukliausią kainos ir kokybės santykį Klaipėdos naujos statybos būsto rinkoje!

 

Projekto “Aukštoji Smeltė” II etapas - tai devynių aukštų mūrinis namas, kuriame dar galite rinktis 2-4 kambarių funkcionalaus suplanavimo butus su balkonais. Jūsų patogumui, po namu įrengta požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, o namo kieme - vaikų žaidimo bei sporto aikštelės.

Pastate įrengtas ventiliuojamas fasadas su nuo vėjo ir drėgmės apsaugančiu sluoksniu bei akmens masės plytelėmis; sumontuoti Vokiečių gamintojo Schüco langai su dvigubu stiklo paketu; balkonuose bei koridoriuose įrengti nerūdijančio plieno turėklai; laiptinėse tiek laiptai, tiek koridoriai dengiami granitinėmis plokštėmis; butų išorės durys su papildomu garso bei šiluma sulaikančiuoju sluoksniu; Vokiškos kokybės Schindler liftas ir dar daug klientus džiuginančių sprendimų.

Projekte yra parduodami butai tiek su daline, tiek ir su pilna vidaus apdaila. 

Klientai, pasirinkę paskutiniame aukšte esančius butus, galės džiaugtis ne tik atsiveriančia miesto panorama, bet ir aukštesnėmis lubomis, suteikiančiomis erdvės pojūtį.
 

nauji butai vilniuje
6